Завантаження...

Простір дитячого здоров'я
Виклик лікаря додому

Виклик лікаря додому

Послуга виклику педіатра передбачає обслуговування дітей на дому в звичних та комфортних домашніх умовах, без черг і в зручний для вас час.

Замовлення послуги виклику педіатра додому на поточний день здійснюється з понеділка по суботу з 08:00 до 12:00. Після 12:00 виклики приймаються на наступний день. Вартість послуги виклику педіатра додому - 500 грн.

Висококваліфікований лікар-педіатр, приїхавши за викликом додому, огляне вашу дитину, дасть рекомендації, призначить план обстеження та лікування, надалі проконсультує по телефону по ходу лікування.

Просимо звернути вашу увагу, що в разі гострої хірургічної патології, травм голови, обличчя та зубів, травм очей, хребта, кінцівок, опіків, укусів тварин, проявів гострої кишкової інфекції з проносом та блювотою, з вираженим зневодненням і температурою вище 39 градусів, стороннім тілом в ЛОР-органах, отруєнні таблетками рекомендується звернутися в стаціонар, викликавши бригаду швидкої та невідкладної допомоги.

Здоров'я вашої дитини для нас - безцінне! Для цього команда професіоналів, володіючи найсучаснішими знаннями в педіатричній науці, готова працювати 7 днів на тиждень, у святкові та вихідні дні, та не призначаючи непотрібних і зайвих ліків, не направляючи на зайві аналізи, думаючи про кожну дитину як про свою.