Завантаження...

Простір дитячого здоров'я
Патронаж новонароджених

Патронаж новонароджених

Перші місяці життя дитини можуть стати справжнім випробуванням для батьків. У турботливої мами виникає страх та занепокоєння, як правильно доглядати за малюком, надавати необхідну допомогу, щоб він ріс здоровим і розвивався гармонійно.
 
Саме тому в нашому Центрі була створена система патронажу новонароджених, яка допоможе в найважчий і відповідальний період вашого життя. Послуги патронажу в ЦДЗ «Медицинская Клиника в Киеве» надаються в рамках програми «Патронаж дітей до 1 року» висококваліфікованими медичними сестрами. Дана послуга передбачає не тільки обслуговування наших маленьких пацієнтів, але і їх мам.
 
Патронажна медсестра допоможе вам у наступному:
  • навчить основам догляду за новонародженою дитиною і дитиною грудного віку (розповість і покаже, як правильно обробляти пупкову ранку, доглядати за нігтями, вухами та носом, допоможе купати, розповість, як одягнути дитинку для прогулянки, навчить азам масажу);
  • проведе консультування з грудного вигодовування, допоможе прикласти дитину до грудей, зберегти лактацію в складний період;
  • розповість про терміни та види прикорму;
  • підкаже, як зробити будинок безпечним для дитини;
  • проінформує батьків про симптоми, небезпечні для життя дитини, а також про профілактику інфекцій;
  • допоможе виявити у мами можливі симптоми захворювань або ускладнень післяпологового та лактаційного періодів для своєчасного направлення до профільного фахівця (акушера, акушер-гінеколога, мамолога, терапевта).
Патронажна медсестра стане вашим надійним сімейним медичним консультантом.