Завантаження...

Простір дитячого здоров'я
Дитячий лікар та консультації спеціалістів

Дитячий лікар та консультації спеціалістів

Здоров'я вашої дитини для нас - безцінне! Для цього команда професіоналів, володіючи найсучаснішими знаннями в педіатричній науці, готова працювати 7 днів на тиждень, у святкові та вихідні дні, що не призначаючи непотрібних і зайвих ліків, не направляючи на зайві аналізи, думаючи про кожну дитину як про свою.
 
Консультации
 
Ми працюємо так, щоб батьки наших дітей могли бути нашими союзниками в лікуванні дитячих хвороб. Ми називаємо їх компетентними батьками, ми об'єднані турботою про здоров'я дитини та здоров'я сім'ї в цілому.
 
Вже на першій консультації в Центрі дитячого здоров'я «Медицинская Клиника в Киеве» всебічно вивчається стан малюка, аналізується його внутрішньоутробний розвиток, адаптація в період новонародженості, проблеми грудного періоду та інше. Сім'я отримує консультативну допомогу з питань грудного вигодовування, фізичного і психомоторного розвитку, необхідного обстеження та лікування дитини, вакцинації. Консультація педіатра в Центрі дитячого здоров'я «Медицинская Клиника в Киеве» рівноцінна консультації декількох фахівців: педіатра, сімейного психолога, дієтолога, імунолога, алерголога, а головне - не байдужого до ваших проблем людини.
 
Для того, щоб ваша дитина не хворіла, а якщо захворіла, то швидше видужувала, ми пропонуємо вам індивідуальне спостереження лікаря, доступну ургентну консультацію по телефону, індивідуальний план вакцинації з підбором препаратів імунопрофілактики та оформленням індивідуального Паспорта вакцинації міжнародного зразка, доступну лабораторну діагностику, консультації суміжних фахівців. У складних клінічних ситуаціях ми збираємо консиліум з лікарями різних спеціальностей. Ми успішно співпрацюємо з лікарями державних лікувальних установ.
 
Консультации наших специалистов
 
Центр дитячого здоров'я «Медицинская Клиника в Киеве» є амбулаторно-поліклінічним закладом високого професійного рівня, але дітей, які потребують надання спеціалізованої медичної допомоги, ми направляємо для подальшого дообстеження та лікування в багатопрофільні дитячі стаціонари (опіки, травми, хірургічна патологія, ускладнений перебіг дитячих хвороб та ін .).
 
Наш професійний педіатричний колектив знаходиться на шляху постійної самоосвіти та підвищення своєї кваліфікації, беручи участь у конференціях, семінарах і тренінгах на регулярній основі, де ми переймаємо досвід сучасної вітчизняної та світової медицини.