Завантаження...

Простір дитячого здоров'я
 • Як мені отримати картку клієнта «Мамин Дом» в центрі «Медицинская Клиника в Киеве»?
  Якщо у вас немає картки клієнта «Мамин Дом», ви можете її отримати, скориставшись будь-якою послугою у Центрі дитячого здоров’я «Медицинская Клиника в Киеве». Під час оплати зпослуг адміністратор Центру видасть вам картку Простору «Мамин Дом». Обов’язково зареєструйте її на сайті http://prostir.mamindom.ua, щоб користуватися знижками!

 • Якими знижками я можу користуватися, маючи картку клієнта «Мамин Дом»?
  Постійна знижка за карткою «Мамин Дом» становить 5%. Давайте адміністратору картку кожного разу, коли розраховуєтесь за послуги в Центрі дитячого здоров’я «Медицинская Клиника в Киеве». Також, після реєстрації картки на сайті http://prostir.mamindom.ua, вам надається можливість скористатися єдиноразовою знижкою 20% на всі послуги, окрім стоматології, вакцинації, УЗД, лабораторних аналізів та абонементного обслуговування. Користування знижкою 20% можливе один раз протягом 9 місяців після реєстрації картки на сайті. Зауважте, що знижки не додаються одна до одної, а також не діють на акційні пропозиції (якщо у рекламі пропозиції окремо не позначені інші умови).

 • Я зареєструвала картку на сайті, але під час розрахунку адміністратор повідомив, що моя картка неактивна. Що мені робити?
  В цьому випадку адміністратор має подзвонити в колл-центр за номером 0 800 301 101 та повідомити про це. Після цього протягом години картку буде активовано, але ви зможете отримати знижку одразу після дзвінка.

 • У мене є подарунковий сертифікат Простору «Мамин Дом». Чи можу я розрахуватися ним у Центрі дитячого здоров’я «Медицинская Клиника в Киеве»?
  Так, звісно ви можете скористатися сертифікатом при розрахунку в Центрі дитячого здоров'я «Медицинская Клиника в Киеве».

 • Як мені дізнатися вартість послуг в Центрі дитячого здоров’я «Медицинская Клиника в Киеве»?
  Дізнатися вартість послуг ви можете на сторінці «Ціни» або зателефонувавши в колл-центр за номером -

 • Як мені дізнатися розклад прийому лікарів?
  Будь ласка, перейдіть на сторінку на сайті або зателефонуйте 0 800 301 101. Зауважимо, що запис на прийом обов’язковий.

 • Чи дійсні для садочка чи школи довідки, видані Центром дитячого здоров’я «Медицинская Клиника в Киеве»?
  Ми працюємо згідно ліцензії МОЗ України, тому всі довідки, які ми видаємо, дійсні для дитячих установ.