Завантаження...

Простір дитячого здоров'я

Разом з мамою виховуємо здорового та кмітливого малюка

І для молодих, і для досвідчених матусь завжди актуальним є здоров'я малюка. Ми це розуміємо, тому створили простір дитячого здоров'я. Сьогодні «Медицинская Клиника в Киеве» - це частина проекту «Мамин Дом», де батьки знайдуть все необхідне для комфорту, здоров'я та розвитку малюка.

 

Простір здоров'я замість лікарні

Ми знаємо, що ніхто не любить лікарняні стіни. Саме тому, «Медицинская Клиника в Киеве» - це затишний дім, з сучасними технологіями, відсутністю черг та особливим дизайном, спеціально розробленим для дітей.

Лікарі з батьківським досвідом

Ми надаємо медичні послуги вже понад 15 років. Мережа багатопрофільних поліклінічних відділень Харкова та Києва, де працюють досвідчені та турботливі лікарі, існує в Україні з 1999 року.

Як мами розуміємо мам

Принципи нашої роботи грунтуються на засадах терапевтичного співробітництва. Ми завжди готові разом з батьками знайти найкраще рішення задля здоров'я та майбутнього наших дітей.

Допомагаємо бути здоровими з дитинства

«Медицинская Клиника в Киеве» - це дитячий медичний центр, де ми працюємо турбуючись про здоров'я та розвиток малюка, забезпечуючи сучасні та якісні педіатричні послуги від народження малюка і до 18 років.

Для батьків не існує незначних проблем в ситуаціях, що стосуються здоров'я дитини. У Центрі дитячого здоров'я «Медицинская Клиника в Киеве» ми дбаємо про здоров'я вашої дитини так, як дбаємо про наших власних дітей. На всі запитання ви отримаєте відповідь, будь-які тривожні думки розсіються, завдяки проясненню ситуації та розумінню необхідних способів дії. А почуття особистої відповідальності і професіоналізм не дозволять поважаючому себе лікареві виписувати непотрібні ліки або призначати зайві аналізи і процедури.

 
Саме завдяки такому підходу ми реалізуємо нашу головну мету, і в партнерстві з батьками працюємо заради підтримки здоров'я і розвитку потенціалу дитини, забезпечуючи при цьому найсучасніше та якісне педіатричне обслуговування від народження і до 18 років.

У Центрі дитячого здоров'я «Медицинская Клиника в Киеве» партнерські та поважні відносини між колегами, і в ситуації, коли два або більше лікарів не можуть на етапі постановки діагнозу дійти спільної думки, вони зберуть з даного питання медичний консиліум, проведуть додаткове обстеження та з'ясують справжню причину захворювання.

Ми постійно вивчаємо сучасні досягнення медичної науки. Наші лікарі по-іншому ставляться до професійного розвитку. Адже світова медицина не стоїть на місці, і кожен день з'являються нові дані, нові підходи до лікування та профілактики захворювань. Тому ми постійно їздимо на міжнародні конференції та беремо участь у міжнародних семінарах, вивчаємо сучасні досягнення медичної науки, і обов'язково ділимося своїми знаннями один з одним, формуючи унікальну базу знань нашого медичного центру.

Ми хочемо, щоб всі були здорові. Ми твердо впевнені, що Природа вже подбала про це. Потрібно тільки не розгубити цей дар. Профілактика захворювань завжди вигідніше, ніж лікування (у тому числі і в сенсі матеріальних витрат). Але, на жаль, часто так буває, що ми готові звернутися до лікаря вже після того, як захворіли. І тільки слова «Вам терміново треба лікуватися!» або, ще того гірше, «Вас терміново треба оперувати!» переконують нас, що необхідна медична допомога.

З точки зору збереження здоров'я та більш дбайливого розподілу коштів значно вигідніше вкладати гроші в профілактику і ранню діагностику. Саме цей підхід до проблеми збереження здоров'я ми вважаємо найбільш розумним і тому пропонуємо програми річного обслуговування, що включають в себе, в тому числі, і профілактичні огляди.

Наш Центр безперервно розвивається і нашим довгостроковим завданням є активна участь у формуванні здорової нації українців.