Завантаження...

Простір дитячого здоров'я

Разом з мамою виховуємо здорового та кмітливого малюка

І для молодих, і для досвідчених матусь завжди актуальним є здоров'я малюка. Ми це розуміємо, тому створили простір дитячого здоров'я. Сьогодні «Медицинская Клиника в Киеве» - це частина проекту «Мамин Дом», де батьки знайдуть все необхідне для комфорту, здоров'я та розвитку малюка.

Простір здоров'я замість лікарні

Ми знаємо, що ніхто не любить лікарняні стіни. Саме тому «Медицинская Клиника в Киеве» - це затишний дім, з сучасними технологіями, відсутністю черг та особливим дизайном, спеціально розробленим для дітей.

Лікарі з батьківським досвідом

Ми надаємо медичні послуги вже понад 15 років. Мережа багатопрофільних поліклінічних відділень Харкова та Києва, де працюють досвідчені та турботливі лікарі, існує в Україні з 1999 року.

Як мами розуміємо мам

Принципи нашої роботи грунтуються на засадах терапевтичного співробітництва. Ми завжди готові разом з батьками знайти найкраще рішення задля здоров'я та майбутнього наших дітей.

Допомагаємо бути здоровими з дитинства

«Медицинская Клиника в Киеве» - це дитячий медичний центр, де ми працюємо турбуючись про здоров'я та розвиток малюка, забезпечуючи сучасні та якісні педіатричні послуги від народження малюка і до 18 років.